Kapitał na przyszłość - Ubezpieczenie oszczędnościowe pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by w określonym przez Ciebie czasie z niego skorzystać lub by na przyszłej emeryturze móc utrzymać standard życia na obecnym poziomie i po latach pracy wciąż realizować swoje marzenia.

Przyszłość dziecka - Daj dziecku gwarancję. Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, Twoje dziecko otrzyma wsparcie finansowe. Pieniądze na studia, pierwszy samochód czy wkład na mieszkanie – potrzeb z pewnością nie zabraknie. Z ubezpieczeniem oszczędnościowym możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło zrealizować swoje plany w przyszłości.

 • Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz/Twoje dziecko uzyska na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego.
 • Premie roczne i premia końcowa –  Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość Twoich/Twojego dziecka oszczędności na przyszłość/emeryturę.
 • Zabezpieczenie bliskich – W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia na obecnym poziomie.
 • Twoje bezpieczeństwo – Twoje życie i zdrowie też może być objęte ubezpieczeniem w ramach umów dodatkowych – w razie poważnej choroby, niezdolności do pracy, poważnego inwalidztwa lub gdyby Ciebie zabrakło – Ubezpieczyciel przejmie obowiązek regularnego opłacania składek za ubezpieczenie dziecka aż do końca trwania umowy.
 • Rozsądna wysokość wpłat – To nie jest duży wydatek. Wpłacając minimum 165zł/125zł miesięcznie, nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.
 • Elastyczne rozwiązanie – To, jak długo zdecydujesz się oszczędzać, zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia, następującej po ukończeniua przez Ubezpieczonego 75. roku życia/ukończeniu przez ubezpieczone dziecko 25. roku życia.
 • Gwarancja zwrotu wpłaconych składek – Masz możliwość wyboru opcji pozwalającej otrzymać sumę wszystkich wpłaconych składek z tytułu umowy głównej na koniec umowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że nawet jeśli gwarantowana suma ubezpieczenia z premiami będzie niższa niż zakładaliśmy, otrzymasz cały kapitał wpłacony na to ubezpieczenie.
 • Brak podatku od dochodów kapitałowych  –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa).
Ubezpieczenie na życie, które jest doskonałym rozwiązaniem, w sytuacji gdy np. posiadasz kredyt hipoteczny lub inne zobowiązania finansowe. Dzięki ubezpieczeniu możesz mieć pewność, że gdyby Ciebie zabrakło, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia, które pozwoli im spłacić zaciągnięte kredyty lub pożyczki oraz utrzymać standard życia na obecnym poziomie. 
 • Stabilność finansowa bliskich – ubezpieczenie na życie daje Ci pewność, że w razie Twojej śmierci w trakcie trwania umowy, Twoi bliscy otrzymają gwarantowaną wypłatę świadczenia, które pozwoli im spłacić zaciągnięte zobowiązania finansowe oraz utrzymać obecny standard życia.
 • Bezpieczeństwo na długie lata – ubezpieczenie możesz zawrzeć na minimum 5 lat, z ochroną ubezpieczeniową trwającą maksymalnie do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia. Dzięki temu możesz zapewnić bliskim wsparcie finansowe przez cały okres spłacania kredytu.
 • Szeroki zakres ochrony – masz możliwość skorzystania z 11 różnych umów dodatkowych pozwalających rozszerzyć zakres ochrony dla Ciebie oraz Twojego dziecka na wypadek różnych nieszczęśliwych zdarzeń, np. poważnego zachorowania.
 • Elastyczne rozwiązanie – poziom ochrony oraz wysokość sum ubezpieczenia w umowach dodatkowych możesz dopasować indywidualnie do Twoich potrzeb – mogą być wyższe niż suma ubezpieczenia określona w umowie głównej – to duża zaleta produktu.
 • Rozsądna wysokość wpłat – ubezpieczenie jest dostępne już od 40 zł miesięcznie. Już za niewielką kwotę możesz zapewnić sobie i swoim bliskim zabezpieczenie finansowe w razie niespodziewanych zdarzeń. Poziom ochrony możesz dopasować do swoich możliwości i potrzeb nawet w trakcie trwania umowy.
 • Podwyższenie ochrony – gdy urodzi Ci się dziecko, zawrzesz związek małżeński, kupisz mieszkanie lub dom, masz możliwość podwyższenia ochrony czyli wysokości sumy ubezpieczenia bez konieczności ponownej oceny ryzyka.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

biuro@edukacjabiznes.pl
tel. 695218866

Projekt i wykonanie Media Target