Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, działającą od 1 marca 2016 roku, instytucję szkoleniowo-doradczą pn. Edukacja & Biznes Katarzyna Juraszek.

Szkolenia

Pracujemy w zespole doświadczonych organizatorów szkoleń. Naszą ambicją jest realizowanie szkoleń o najwyższym standardzie, dlatego też współpracujemy z trenerami i wykładowcami, posiadającymi wysoki poziom wiedzy i umiejętność jej przekazywania.

Realizujemy szkolenia dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, w tym publicznych służb zatrudnienia, oświaty i ich innych jednostek.

Ponadto organizujemy szkolenia dla firm, m.in. z zakresu etykiety biznesowej i wizerunku, kominikacji interpersonalnej, marketingu i sprzedaży, zarządzania, hotelarstwa, gastronomii, krawiectwa, . Współpracujemy także w szerokim zakresie szkoleniowym z podmiotami gospodarczymi w tematyce rozwoju przedsiębiorczości. 

Ponadto, na życzenie klienta organizujemy szkolenia z innych zakresów tematycznych pod warunkiem, że jesteśmy w stanie zapewnić trenera/wykładowcę o wysokim poziomie wiedzy w danym zakresie.

Doradztwo

Realizujemy doradztwo personalne oraz szkoleniowe. 

Naszym celem jest pozyskanie dla Klienta cennych dla Jego firmy pracowników, zintegrowanie ich z celami i ideą firmy, a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez jej pracowników.
W tym czasie Klient może skupić się na głównej działalności firmy.

 

Zapraszamy do współpracy

Projekt i wykonanie Media Target